EN

Denizcilik

Büyük maviliklere yelken açan gemilerin, karada sahip olduğu imkanlara denizdeyken rahatça ulaşamaması kritik bir süreçte ekipman zorluğu yaşamalarına neden olabilmektedir. Bu durum çalışmakta oldukları özel projelerin yarıda kalmasına ya da uzun bir süre aksamasına neden olabilmektedir

Yük gemisi yada askeri gemi için ister mevcutta bulunan güç sistemini yedeklemek için isterse de geçici bir güç ihtiyacı için talepte bulunulsun. En iyi güvenirliğe sahip ürünleri en kısa sürede kullanıma sunabilmek büyük önem taşımaktadır.

Bizler AS’la enerjisiz kalmamanız için geminize uygun kiralık jeneratör ekipmanlarımızı ihtiyaçlarınıza uygun olarak uyarlayabilmekteyiz. Tüm limanlara yakın konumda bulundurduğumuz ekipmanlarımızı sizlere mümkün olan en iyi hızda ulaştırılabilir durumdayız.

AS Global Power olarak kullanıcı dostu jeneratörlerimizi teslim etmeden önce güvenlikle çalışabildiğinden, test ve kontrollerinin yapıldığından emin olmaktayız. Güvenilir jeneratör ekipmanın kiralanması, uygun maliyetli ve hızlı bir yanıt sunması ile beraber operasyonel süreçleri destekleyen esnek bir çözüm oluşturmaktadır.